Reklama

Złodziejka brutalnie zaatakowała kobietę siedzącą spokojnie na przystanku

03/08/2015 00:00

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 36-letnią kobietę podejrzaną o rozbój. Sprawczyni podeszła do innej kobiety, siedzącej na jednej z ławek przystankowych i uderzyła ją pięścią w głowę, po czym zabrała jej telefon komórkowy. Gdy poszkodowana chciała podnieść się z ławki, została jeszcze wielokrotnie przez nią uderzona. Napastniczka zdążyła zerwać z szyi swojej ofiary złoty łańcuszek z zawieszką i uciec z łupem.

– Do zdarzenia doszło późnym wieczorem 1 sierpnia, przy jednym z przystanków na wrocławskich Krzykach. Sprawczyni podeszła do siedzącej na ławce kobiety i uderzyła ją pięścią w głowę, po czym zabrała trzymany w dłoni telefon komórkowy. Gdy poszkodowana chciała podnieść się z ławki została jeszcze wielokrotnie uderzona, a następnie napastniczka zerwała jej z szyi złoty łańcuszek z zawieszką – potwierdza Wojciech Jabłoński z wrocławskiej policji.


 

 


Po zdarzeniu sprawczyni uciekła do jednego z pobliskich budynków mieszkalnych. Na szczęście pokrzywdzona nie doznała żadnych obrażeń i nie korzystała z pomocy lekarskiej. Wartość strat w tej sprawie wyceniono na kwotę 660 złotych.

Reklama

 


Na miejscu funkcjonariusze natychmiast ustalili miejsce ucieczki sprawczyni. 36-letnia kobieta trafiła do policyjnego aresztu. W trakcie przesłuchania przyznała się do winy i usłyszała zarzut rozboju. Zatrzymanej za czyn, o który jest podejrzana może teraz grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości