W poniedziałek w miejscowości Wierzbno pod Wrocławiem doszło do tragedii. W wyniku porażenia prądem z instalacji w przydomowym basenie zmarł 7-latek.
Siedmiolatek kąpał się w przydomowym basenie na jednej z posesji w Wierzbnie w gminie Domaniów pod Wrocławiem. Po wyjściu z wody postanowił odłączyć urządzenie, odpowiadające za filtrowanie basenu. Wtedy poraził go prąd.
Mimo reanimacji, prowadzonej przez lekarzy pogotowia ratunkowego, chłopca nie udało się uratować. Wyjaśnianiem przyczyn oraz ustaleniem dokładnych okoliczności feralnego zdarzenia zajmuje się teraz policja i prokurator.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze