Reklama

Zmarł chłopczyk porażony prądem w przydomowym basenie

09/07/2013 00:00

W poniedziałek w miejscowości Wierzbno pod Wrocławiem doszło do tragedii. W wyniku porażenia prądem z instalacji w przydomowym basenie zmarł 7-latek.

Siedmiolatek kąpał się w przydomowym basenie na jednej z posesji w Wierzbnie w gminie Domaniów pod Wrocławiem. Po wyjściu z wody postanowił odłączyć urządzenie, odpowiadające za filtrowanie basenu. Wtedy poraził go prąd.


 

 


Mimo reanimacji, prowadzonej przez lekarzy pogotowia ratunkowego, chłopca nie udało się uratować. Wyjaśnianiem przyczyn oraz ustaleniem dokładnych okoliczności feralnego zdarzenia zajmuje się teraz policja i prokurator.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości