Drugi raz w ciągu ostatni trzech dni została zerwana sieć trakcyjna na przejeździe kolejowym przez ulicę Krzemieniecką. W rejonie były spore utrudnienia. Objazdy poprowadzono ulica Wiejską, Solskiego i Avicenny.
Objazdami przez ul. Wiejską i Solskiego jeździły autobusy linii 107 i 119. Na miejscu pracowało pogotowie energetyczne i straż pożarna. Usuwanie awarii trwało do godz. 13.30.
Dopiero wtedy pracownicy pogotowia energetycznego stwierdzili, że w sieci nie ma napięcia i można tam przywrócić normalny ruch.
Przypomnijmy, że we wtorek ciężarówka zerwała trakcję na tym samym przejeździe, który został zablokowany, a pociągi jeździły przez stację Wrocław Gądów. Na objazdy również skierowano autobusy MPK. Usuwanie awarii trwało do późnych godzin popołudniowych we wtorek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze