Wróć do artykułu

Tweetup prezydenta Dutkiewicza na Stadionie Olimpijskim [ZDJĘCIA]

05/04/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

We wtorek na odrestaurowanym Stadionie Olimpijskim odbył się 3. Tweetup Rafała Dutkiewicza. Prezydent Wrocławia wraz z urzędnikami tym razem rozmawiali o zbliżających się igrzyskach sportów nieolimpijskich The World Games 2017, które odbędą się we Wrocławiu już w lipcu tego roku. Na płycie stadionu swoje umiejętności prezentowali futboliści Panthers Wrocław oraz zawodnicy i zawodniczki lacrosse z zespołów Kosynierzy i Kosynierki Wrocław.


Autor: Wojciech Bolesta

Reklama
Najnowsze wiadomości