23/08/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Gościem najbliższego odcinka programu "Dziękuję, nie słodzę" będzie Konrad Imiela - dyrektor dyrektor Teatru Muzycznego Capitol. Premiera wywiadu, już w najbliższy wtorek, 23 sierpnia o godzinie 18:00 na www.tuwroclaw.com. A tymczasem prezentujemy kulisy powstawania programu.
ZOBACZ TEŻ: Zwiastun programu Dziękuję nie słodzę
Autor: media4city
Autor: media4city
Autor: media4city
Autor: media4city
Autor: media4city