Wróć do artykułu

Konrad Imiela w "Dziękuje, nie słodzę" (KULISY POWSTAWANIA PROGRAMU)

23/08/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Wrocław po godzinach Wrocław

Gościem najbliższego odcinka programu "Dziękuję, nie słodzę" będzie Konrad Imiela - dyrektor dyrektor Teatru Muzycznego Capitol. Premiera wywiadu, już w najbliższy wtorek, 23 sierpnia o godzinie 18:00 na www.tuwroclaw.com. A tymczasem prezentujemy kulisy powstawania programu.

ZOBACZ TEŻ: Zwiastun programu Dziękuję nie słodzę


Autor: media4city

Reklama
Najnowsze wiadomości