15/07/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotę w samo południe na wrocławskim Rynku odbyła się manifestacja pod hasłem "Nie damy zawłaszczyć Polski". Pod pręgierzem zebrało się ponad 300 osób.