31/08/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Pod urzędem wojewódzkim we Wrocławiu rozbito dwa namioty. Środowiska anarchistyczne okupując wejście do budynku domagają się od polskich władz pomocy migrantom koczującym na granicy polsko-białoruskiej.
Okupacja gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego Autor: Jakub Jurek
Okupacja gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego Autor: Jakub Jurek
Okupacja gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego Autor: Jakub Jurek
Okupacja gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego Autor: Jakub Jurek
Okupacja gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego Autor: Jakub Jurek