04/11/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Zakończył się konkurs, w ramach którego magistrat kupił od wrocławskich artystów dzieła sztuki, wspierając ich w czasie pandemii. Miejska kolekcja powiększyła się o 21 eksponatów. Można je już oglądać w Arsenale.
Magistrat kupił dzieła sztuki od artystów. Autor: Mat. pras.
Magistrat kupił dzieła sztuki od artystów. Autor: Mat. pras.
Magistrat kupił dzieła sztuki od artystów. Autor: Mat. pras.
Magistrat kupił dzieła sztuki od artystów. Autor: Mat. pras.
Magistrat kupił dzieła sztuki od artystów. Autor: Mat. pras.