Wróć do artykułu

Magistrat kupił dzieła sztuki od artystów [ZDJĘCIA]

04/11/2021 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Wrocław po godzinach Wrocław

Zakończył się konkurs, w ramach którego magistrat kupił od wrocławskich artystów dzieła sztuki, wspierając ich w czasie pandemii. Miejska kolekcja powiększyła się o 21 eksponatów. Można je już oglądać w Arsenale.


Autor: Mat. pras.

Reklama
Najnowsze wiadomości