25/10/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Dokładnie rok temu Polscy poszli o urn i wybrali nowy parlament. W poselskich ławach zasiadło 14 osób, które mają reprezentować interesy mieszkańców Wrocławia. Postanowiliśmy sprawdzić jaką aktywnością na Wiejskiej wykazali się przedstawiciele z naszego miasta.
Autor: Krzysztof Białoskórski/sejm.gov.pl/archiwum
Mirosława Stachowiak-Różecka brała udział w 98,51% głosowaniach - to najwyższa frekwencja wśród wrocławskich posłów Autor: archiwum
Poseł Kornel Morawiecki otworzył pierwsze posiedzenie sejmu. Niestety marszałek senior nie może pochwalić się zbyt dużą frekwencją podczas głosowań - brał udział tylko w 73,6% głosowaniach Autor: Bartosz Senderek
Posłowie Nowoczesnej najczęściej pojawiali się na sejmowej mównicy. Sama Joanna Augustynowska zabierała głos 70 razy Autor: Bartosz Senderek
W 2015 roku najwięcej głosów otrzymała Alicja Chybicka. Głosowało na nią pona 62 tys. osób Autor: archiwum