Wróć do artykułu

Zdjęcia Minibus bez kierowcy będzie woził ludzi po cmentarzu Osobowickim - fotorelacja

23/09/2025 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Prezentacja minibusu na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu pokazała zaawansowaną technologię pojazdu, przyjazną dla seniorów i osób z ograniczoną sprawnością. Wyposażony w liczne sensory i autonomiczne systemy, zapewnia bezpieczną podróż. Testy w innych miastach przeszły pomyślnie, teraz czas na próby we Wrocławiu. Operator na pokładzie zadba o bezpieczeństwo pasażerów, a jeśli testy się powiodą, minibus może stać się trwałym rozwiązaniem nie tylko na cmentarzu, ale i w innych częściach miasta.

Cmentarz Osobowicki, Osobowice - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości