29/08/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Przy ulicy Lekarskiej powstaje Vratislavia Medica - Szpital im. Św. Jana Pawła II. W nowej placówce pacjenci będą mogli skorzystać z pomocy na oddziałach neurologi, rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej, ogólnoustrojowej i ortopedycznej oraz oddziału ortopedycznego, na którym będą wykonywane planowane zabiegi operacyjne.
Autor: materiały prasowe
Autor: materiały prasowe
Autor: materiały prasowe
Autor: materiały prasowe
Autor: materiały prasowe