Wróć do artykułu

Tak będzie wyglądał nowy szpital przy ul. Lekarskiej (ZOBACZ ZDJĘCIA I WIZUALIZACJE)

29/08/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Pieniądze Wrocław

Przy ulicy Lekarskiej powstaje Vratislavia Medica - Szpital im. Św. Jana Pawła II. W nowej placówce pacjenci będą mogli skorzystać z pomocy na oddziałach neurologi, rehabilitacji neurologicznej, kardiologicznej, ogólnoustrojowej i ortopedycznej oraz oddziału ortopedycznego, na którym będą wykonywane planowane zabiegi operacyjne.


Autor: materiały prasowe

Reklama
Najnowsze wiadomości