Wróć do artykułu

Niemiecka firma otwiera się na rzemieślników z Wrocławia!

16/11/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Pieniądze Wrocław

Pod koniec września we Wrocławiu otworzył się pierwszy polski oddział niemieckiego koncernu R+S Group. Firma zajmująca się m.in. kompleksowym wykończeniem budynków, produkcją szaf sterowniczych i elektroniki okrętowej, planuje zatrudnić nawet kilkaset osób z Wrocławia. Poszukiwani są głównie rzemieślnicy, absolwenci techników i szkół zawodowych, jak i inżynierowie.

Więcej informacji: TUTAJ


Autor: red.

Reklama
Najnowsze wiadomości