Wróć do artykułu

Basen przy Wejherowskiej otwarty! [DUŻO ZDJĘĆ]

04/03/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

W sobotę, 4 marca oficjalnie otwarty został nowy basen przy ul. Wejherowskiej. To właśnie tutaj rywalizować będą uczestnicy igrzysk sportów nieolimpijskich The World Games 2017, które w tym roku rozegrane zostaną we Wrocławiu. Inwestycja kosztowała łącznie 69 milionów złotych, a patronem obiektu został Marek Petrusewicz, pierwszy polski rekordzista świata w pływaniu i olimpijczyk z Helsinek z 1952 roku. Od poniedziałku pływalnia będzie dostępna dla mieszkańców Wrocławia.


Autor: Krzysztof Wilma

Paweł Hreniak - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości