07/04/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Pod koniec marca wrocławscy radni na wniosek prezydenta Rafała Dutkiewicza przyjęli uchwałę o współpracy z lokalną społecznością miasta Reykjavik. W piątek na specjalnej uroczystości w sali sesyjnej odbyło się oficjalne podpisanie umowy o współpracy ze stolicą Islandii.