Wróć do artykułu

Rafał Dutkiewicz w Dziękuję, nie słodzę [KULISY PROGRAMU]

27/12/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Gościem świątecznego wydania Dziękuję, nie słodzę - będzie Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia. Dutkiewicz w rozmowie z Damianem Filipowskim opowiada między innymi o kulisach swojej decyzji o niekandydowaniu w kolejnych wyborach,  podsumuje rok 2016 oraz zdradzi, dlaczego komunikacja miejska będzie jednym z priorytetów w najbliższych latach we Wrocławiu.


Autor: Mateusz Porzucek

Reklama
Najnowsze wiadomości