22/09/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W sobotę we Wrocławiu odbyła się konwencja obywatelska Koalicji Obywatelskiej, w trakcie której zostały zaprezentowane jej społeczne propozycje. W konwencji wzięli udział m.in. Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka.
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz
Autor: Magda Pasiewicz