Wróć do artykułu

Wrocławscy antyterroryści ćwiczyli z Czechami i Słowakami (ZOBACZ ZDJECIA)

10/10/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Wypadki Wrocław

Po raz kolejny funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji we Wrocławiu ćwiczyli wspólnie z funkcjonariuszami zaprzyjaźnionych jednostek antyterrorystycznych. Tym razem na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie, współdziałali z policjantami jednostek z Czech i Słowacji. Ćwiczenia były okazją m.in. do doskonalenia umiejętności w zakresie współdziałania, poprzez realizowane skomplikowane warianty zadań taktycznych, czy też wymiany doświadczeń oraz sprawdzenia poziomu taktyczno - strzeleckiego i fizycznego. 


Autor: Dolnośląska Policja

Reklama
Najnowsze wiadomości