Wróć do artykułu

Wojciech Gęstwa w "Dziękuję, nie słodzę" (KULISY POWSTAWANIA PROGRAMU)

06/09/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Archiwum Wrocław

Gościem najbliższego odcinka programu "Dziękuję, nie słodzę" będzie Wojciech Gęstwa - dyrektor Młodzieżowego Centrum Sportu i Wrocław Maraton. Premiera wywiadu, już w najbliższy wtorek, 6 września o godzinie 18:00 na www.tuwroclaw.com. A tymczasem prezentujemy kulisy powstawania programu.

ZOBACZ TEŻ: Zwiastun programu Dziękuję nie słodzę


Autor: Bartosz Senderek

Reklama
Najnowsze wiadomości