18/10/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Bardzo cicha praca silnika, wysokie przyspieszenie i brak emisji spalin – to zalety samochodów elektrycznych. Już w listopadzie, każdy wrocławianin będzie mógł poruszać się po mieście pojazdami o tych cechach. We Wrocławiu rusza bowiem Vozilla, czyli pierwsza w Polsce miejska wypożyczalnia w pełni elektrycznych samochodów. Żeby usiąść za kierownicą potrzebne będzie prawo jazdy i specjalna aplikacja na smartfonie.
Autor: Magda Pasiewicz