27/09/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc jest gotowe przyjąć dodatkowych pacjentów, których schorzenia spowodowane są przez smog. W czwartek odbyło się oficjalne otwarcie rozbudowanego oddziału, na którym chorzy będą mogli być leczeni tlenem. Dzięki inwestycji placówka przyjmie rocznie dodatkowe 67 osób.