Wróć do artykułu

Szpital przy Grabiszyńskiej dwukrotnie powiększył oddział dla chorych z powodu smogu [ZDJĘCIA]

27/09/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc jest gotowe przyjąć dodatkowych pacjentów, których schorzenia spowodowane są przez smog. W czwartek odbyło się oficjalne otwarcie rozbudowanego oddziału, na którym chorzy będą mogli być leczeni tlenem. Dzięki inwestycji placówka przyjmie rocznie dodatkowe 67 osób.


Autor: Magda Pasiewicz

Paweł Hreniak - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości