22/04/2018 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W niedzielę bez handlu, 22 kwietnia, magistrat zorganizował na placu Wolności imprezę z atrakcjami dla mieszkańców. Wstęp był wolny.