W nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z klubów na wrocławskim rynku znaleziono ciało 35-letniego mężczyzny. Na miejscu obecna jest policja i prokurator, którzy wyjaśniają całą sprawę.
St. asp. Wojciech Jabłoński potwierdza, że około godziny 4:00 wrocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok człowieka w jednym z klubów w centrum Wrocławia. – Na miejscu policjanci stwierdzili, że jest to 35-letni mężczyzna – mówi policjant.
Na miejscu cały czas działa prokurator, który wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Ze względu na trwające czynności policja nie udziela bardziej szczegółowych informacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze