Reklama

Ciało 35-latka znalezione w jednym z wrocławskich nocnych klubów

18/04/2017 11:50

W nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z klubów na wrocławskim rynku znaleziono ciało 35-letniego mężczyzny. Na miejscu obecna jest policja i prokurator, którzy wyjaśniają całą sprawę.

St. asp. Wojciech Jabłoński potwierdza, że około godziny 4:00 wrocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok człowieka w jednym z klubów w centrum Wrocławia. – Na miejscu policjanci stwierdzili, że jest to 35-letni mężczyzna – mówi policjant.


Na miejscu cały czas działa prokurator, który wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Ze względu na trwające czynności policja nie udziela bardziej szczegółowych informacji.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości