Reklama

Druga ofiara koronawirusa w Polsce. Zmarł 73-latek z Wrocławia

13/03/2020 21:41

Nie żyje 73-letni pacjent z Wrocławia. To druga śmiertelna ofiara koronawirusa w Polsce. Stan mężczyzny, który cierpiał też na inne choroby, od samego początku był określany przez lekarzy jako zły.

73-latek w stanie ciężkim przebywał na oddziale intensywnej terapii w szpitalu przy ul. Koszarowej we Wrocławiu. Mężczyzna trafił tam, w wyniku zarażenia koronawirusem od osoby bliskiej, która obecnie przebywa za granicą.


Stan zdrowia mężczyzny od początku był bardzo poważny. W piątek rano lekarze poinformowali, że u pacjenta zastosowano eksperymentalne metody leczenia oparte na doświadczeniach z Chin i Japonii. Niestety mimo walki o życie, w piątek wieczorem mężczyzna zmarł.


Informację o śmierci pacjenta z Wrocławia potwierdziły Ministerstwo Zdrowa oraz Dolnośląski Urząd Wojewódzki.

Reklama

73-letni mężczyzna z Wrocławia to druga ofiara koronawirusa w Polsce. 56-latka z Poznania zmarła w ubiegłą środę. Również miała choroby współistniejące.



CZYTAJ TEŻ: OD SOBOTY GALERIE HANDLOWE, RESTAURACJE I KLUBY BĘDĄ NIECZYNNE. TO DECYZJA RZĄDU


mh, bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości