W piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z placem Legionów doszło do kolizji tramwaju z samochodem. Do czasu usunięcia utrudnień tramwaje kursowały objazdem.
Jak informuje nas Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji, ok. godz. 16:30 doszło do niegroźnej kolizji, w wyniku której nikt nie został ranny. Policja będzie ustalać okoliczności tego zdarzenia.
Przez około godzinę zablokowane było torowisko w kierunku Dworca Głównego. W związku z tym tramwaje linii 4, 5, 31, 32 kursowały objazdem przez ul. Podwale, Świdnicką i Piłsudskiego.
Ruch został już przywrócony.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze