Reklama

Koparki w dziurze przy Stadionie Wrocław. Co tam powstaje? [ZDJĘCIA]

18/10/2018 14:56

Przy rondzie u zbiegu al. Śląskiej i ul. Królewieckiej, rozpoczęły się prace budowlane. Na terenie ogrodzonej działki ze stawem widać pracujące koparki. Rozpoczęła się budowa sieci ciepłowniczej na Maślice.

Dwukilometrowy ciepłociąg powstaje na wrocławskich Maślicach. Prace, prowadzone przez firmę Fortum, właśnie ruszyły. Rozpoczęły się na terenie Stadionu Wrocław, przy tzw. "dziurze" w ziemi, której miastu mimo wielu prób nie udało się sprzedać. 


Roboty budowlane w tym miejscu budzą duże zainteresowanie kierowców i przechodniów. Budowa sieci ciepłowniczej na Maślice ma potrwać do Bożego Narodzenia.


- Dzięki inwestycji w ciągu trzech najbliższych lat ciepło trafi do około tysiąca nowych mieszkań, czyli mniej więcej trzech tysięcy mieszkańców - mówi Jacek Ławrecki, rzecznik  Fortum Power and Heat Polska.

Reklama

WIĘCEJ O DZIAŁCE PRZY STADIONIE WROCŁAW TUTAJ


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości