Reklama

Narodowe Forum Muzyki otrzymało certyfikat „Wrocław bez barier”

05/10/2018 14:53

Kapituła plebiscytu „Wrocław bez barier” jednogłośnie zagłosowała za uhonorowaniem Narodowego Forum Muzyki certyfikatem „Wrocław bez barier” w kategorii „Miejsce dostępne dla wszystkich”. Certyfikat promuje dobre postawy oraz działania podejmowane przez firmy, instytucje i osoby fizyczne na rzecz pełnej dostępności i integracji. 

Dokument jest sygnowany przez prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza. Wyróżnienia są przyznawane z inicjatywy Bartłomieja Skrzyńskiego, rzecznika ds. osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miejskim Wrocławia. Certyfikaty przyznaje kapituła, w której skład wchodzą przedstawiciele Urzędu Miejskiego Wrocławia, laureaci poprzednich edycji plebiscytu oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.


Kapituła wybiera laureatów w czterech kategoriach: miejsce dostępne dla wszystkich, działania innowacyjne w zakresie powszechnej dostępności, integracja społeczna i społeczna odpowiedzialność biznesu.

Reklama

Przypominamy, że Andrzej Kosendiak, dyrektor Narodowego Forum Muzyki został niedawno laureatem Nagrody Kulturalnej Śląska, którą wręczono w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy. Nagrodę otrzymał także Joachim Bahlcke oraz Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości