Do muzyków takich jak Organek, Stary na Lachy, Nocny Kochanek i Maria Peszek dołączył kolejny artysta. W lipcu na Pergoli wystąpi Tymek. Jego płyty wielokrotnie osiągały status platynowych i diamentowych.
Tymek to muzyk, w którego karierze przełomem była współpraca z grupą Pokahontaz i gościnny udział w piosence „Kalendarze" z 2017 roku. Od tamtego czasu artysta wydał pięć albumów - „JestemTymek", „Sono", „Klubowe", „FIT" oraz „Piacevole".
– Płyty Tymka wielokrotnie osiągały status platynowych i diamentowych. W 2021 roku jako pierwszy artysta wywodzący się z kultury hiphopowej w Polsce otrzymał podwójny diament za singiel „Język Ciała" – mówią organizatorzy wydarzenia. I dodają, że klip do tej piosenki ma ponad 130 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Podkreślają też, że utwór okazał się być najpopularniejszą polskojęzyczną piosenką w serwisie Spotify – odsłuchano ją ponad 40 milionów razy.
– Spotykamy się w dniach 2-4 lipca na naszym stałym terenie Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia – mówią inicjatorzy wydarzenia. I dodają, że koncerty odbędą się na dwóch scenach. – Nasze doświadczenie z organizacji Last Minute Summer Festival z września 2020 roku – jedynego dużego festiwalu plenerowego ubiegłorocznego sezonu - gwarantuje organizację zgodną z wszelkimi przepisami sanitarnymi i w pełnej współpracy z wszystkimi służbami – zapewniają organizatorzy imprezy.
Bilety (89 zł) i karnety (od 135 zł do 169 zł) można kupować tutaj.
Przypomnijmy, że w lipcu mają się odbyć także dwa inne festiwale muzyczne: pierwsza edycja Stay Wild Festival oraz WROsound.
CZYTAJ TEŻ: OGŁOSZONO KOLEJNE GWIAZDY 3-MAJÓWKI. KTO WYSTĄPI NA PERGOLI?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze