W piątek w hotelu Novotel&Ibis Wrocław Centrum zorganizowano Śniadanie Biznesowe Śląska Wrocław. Wzięli w nim udział najważniejsi partnerzy klubu, prezesi spółek oraz zainteresowani projektem przedsiębiorcy.
Ponad 100 osób w jednym miejscu spotkało się na zaproszenie klubu, by porozmawiać o możliwościach biznesowych oraz marketingowych, jakie niesie za sobą marka Śląska Wrocław.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze