Śląsk Wrocław wiosną będzie walczył w Ekstraklasie pod wodzą nowego kapitana. Został nim Piotr Celeban, który zastąpił w tej roli Mariusza Pawełka.
Nowego kapitana wyłonili wszyscy piłkarze Śląska, a głosowanie zorganizowano podczas zgrupowania drużyny w Zakopanem. Największe poparcie otrzymał Piotr Celeban i to on wiosną będzie kapitanem Śląska. Popularny “Celik” to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy wrocławskiej ekipy. W barwach Śląska zaliczył ponad 170 występów w Ekstraklasie, ocierał się o reprezentację Polski, grał też zagranicą w rumuńskim FC Vaslui.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze