Reklama

Pod Wrocławiem powstała innowacyjna stacja paliw. Zapłacisz w aucie

19/10/2018 12:08

We wtorek PKN Orlen uruchomi na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych Michałowice przy trasie ekspresowej S8 pierwszą stację Orlen Drive. Zapewnia, że będzie to najnowocześniejsza stacja paliw w Europie.

PKN Orlen nie chce na razie zdradzać szczegółów projektu, wiadomo jedynie, że w Orlen Drive, który powstał na stacji Orlen na MOP Michałowice, będzie można płacić za paliwo i posiłki bez konieczności wysiadania z samochodu.


MOP Michałowice znajduje się przy trasie S8, w kierunku Warszawy, dwa kilometry za zjazdem na Łozinę. 


Orlen Drive oficjalnie ruszy we wtorek, 23 października, w samo południe. Hasło promocyjne konceptu to "Inne stacje wysiadają".

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości