Sześć młodych osób, które pozowało do fotografii przy pomniku rotmistrza Witolda Pileckiego najprawdopodobniej nie uniknie odpowiedzialności prawnej. O możliwości popełnienia przestępstwa została już zawiadomiona prokuratura.
Zgłoszenia dokonał poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński. - Lewactwo łamiące prawo czuje się bezkarne w demokratycznej Polsce? Dość tego - napisał na swoim profilu na Twitterze.
MŁODZIEŻ ZBEZCZEŚCIŁA POMNIK ROTMISTRZA PILECKIEGO? TO PRACOWNICY POBLISKIEJ RESTAURACJI
Lewactwo łamiące prawo czuje się bezkarne w demokratycznej Polsce?
Dość tego!
Moje zawiadomienie do prokuratury! pic.twitter.com/f8D8rpGbDO
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze