Reklama

Rekord frekwencji na meczu Śląska z Legią!

08/12/2019 19:17

Wrocławski klub postawił rzucił swoim fanom wyzwanie, a ci je przyjęli i wykonali w wielkim stylu. Na meczu z Legią Warszawa został ustanowiony nowy rekord tego sezonu w ilości kibiców oglądających spotkanie z trybun Stadionu Wrocław. Dokładna ilość sprzedanych wejściówek wyniosła 31 819!

Nie dość, że Śląsk przed tą kolejką był liderem tabeli, to jeszcze do Wrocławia przyjechała Legia Warszawa. Mecze z tym rywalem zawsze są magnesem na kibiców. Takie połączenie sprawiło, że rekord frekwencji w Twierdzy Wrocław z meczu z Pogonią Szczecin stał się poważnie zagrożony. Sprawiło to, że klub we współpracy z głównym sponsorem zmobilizował swoich sympatyków do przyjścia na stadion. Firma NobleBet obiecała, że jeśli ów rekord zostanie pobity, to ufunduje ona na następny mecz wielką sektorówkę w kształcie klubowego trykotu.


Liczba 31 819 kibiców, to czwarty najwyższy rezultat na meczu ligowym w historii Stadionu Wrocław. Wynik z meczu z Pogonią został przebity i to z ogromnym zapasem, a fani Śląska pokazali swoją ogromną siłę. Natomiast w trakcie jednego z meczów domowych pokażą coś innego -  sektorówkę.


Bartosz Królikowski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości