Reklama

Rusza naprawa dróg zniszczonych podczas modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego

20/09/2018 14:26

Od poniedziałku Mota Engil, jeden z wykonawców zakończonej rok temu modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego, rozpocznie naprawę zniszczonych podczas realizacji inwestycji dróg.

W czasie modernizacji Wrocławskiego Węzła Wodnego, ogromnej, długotrwałej i kosztownej inwestycji, której celem była lepsza ochrona przeciwpowodziowa dla stolicy Dolnego Śląska, część ulic i dróg była wykorzystywana jako dojazd do placu budowy. Po roku od zakończenia prac rozpoczyna się ich naprawa. Będzie się to wiązać z przejściowymi ograniczeniami w ruchu na osiedlach takich jak Zakrzów, Rędzin i Sołtysowice.


24-28.09 – frezowanie nawierzchni ul. Zalipie, rozbiórka nawierzchni z kostki, wykonanie podbudowy z kruszywa, przygotowanie do ułożenia masy na ul. Zalipie i Szachistów

Reklama

29.09 – frezowanie ul. Bora-Komorowskiego 


1-2.10 – regulacja ścieków z dwóch rzędów kostki, regulacja wpustów na ul. Bora-Komorowskiego, przygotowanie pod układanie masy


2.10 – układanie masy na ul. Szachistów


3.10 – układanie masy na ul. Zalipie 


6 i 13.10 – układanie masy ul. Bora-Komorowskiego


8-19.10 – frezowanie nawierzchni ul. Zakrzowskiej i Kłokoczyckiej, przygotowanie do ułożenia masy, układanie masy


19/20.10 – frezowanie nawierzchni ul. Poprzecznej


20.10 – układanie masy na ul. Poprzecznej

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości