Trudnego popołudnia z MPK ciąg dalszy. Przed godz. 16 w pobliżu pętli Leśnica wykoleił się tramwaj. Były spore utrudnienia w ruchu tramwajów.
W wyniku tego zdarzenia tramwaje linii 3, 10 i 20 kursowały do Pilczyc, autobusy linii 102 jechały do pętli Pilczyce, a linii 128 – wydłużoną trasą do pętli Leśnica. MPK rozwoziło pasażerów autobusami "za tramwaj" w relacji Pilczyce - Kwiska w obu kierunkach.
Ruch został już przywrócony.
Przypomnijmy, że w poniedziałek po godzinie 14:00 we Wrocławiu doszło do dwóch zdarzeń, które zablokowały torowiska tramwajowe na Powstańców Śląskich i Pomorskiej. Były też problemy z dojazdem w kierunku Oporowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze