Reklama

Zima zostaje na dłużej. We Wrocławiu ma być nawet -17°C

08/02/2021 11:01

Nie ma co liczyć na szybki wzrost temperatur. Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej ostrzega, że w najbliższych dniach ma być jeszcze chłodniej. We Wrocławiu temperatura w nocy może spaść nawet do -17°C.

IMGW na razie ostrzega przez silnymi mrozami, które mają potrwać co najmniej do najbliższego piątku. We Wrocławiu najchłodniej ma być we wtorek: synoptycy prognozują, że temperatura w najzimniejszym momencie doby może wymieść nawet -17°C.


W kolejne dni możemy spodziewać się jedynie niewielkiego ocieplenia. Prognozowane temperatury minimalne na środę to od -15°C do -12°C, na czwartek -14°C do -12°C, zaś na piątek -15°C do -12°C.


W kolejnych dniach możemy spodziewać się okresowych opadów śniegu, jednak mają one być znacznie mniej intensywne niż niedzielne i poniedziałkowe.

Reklama


CZYTAJ TEŻ: ONI JUŻ SIĘ ZASZCZEPILI NA COVID-19. "SKUTKI UBOCZNE TO PIKUŚ, KORZYŚCI SĄ DUŻO WIĘKSZE" [REPORTAŻ]


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości