Nie ma co liczyć na szybki wzrost temperatur. Instytut Meteorologii i Gospodarki wodnej ostrzega, że w najbliższych dniach ma być jeszcze chłodniej. We Wrocławiu temperatura w nocy może spaść nawet do -17°C.
IMGW na razie ostrzega przez silnymi mrozami, które mają potrwać co najmniej do najbliższego piątku. We Wrocławiu najchłodniej ma być we wtorek: synoptycy prognozują, że temperatura w najzimniejszym momencie doby może wymieść nawet -17°C.
W kolejne dni możemy spodziewać się jedynie niewielkiego ocieplenia. Prognozowane temperatury minimalne na środę to od -15°C do -12°C, na czwartek -14°C do -12°C, zaś na piątek -15°C do -12°C.
W kolejnych dniach możemy spodziewać się okresowych opadów śniegu, jednak mają one być znacznie mniej intensywne niż niedzielne i poniedziałkowe.
CZYTAJ TEŻ: ONI JUŻ SIĘ ZASZCZEPILI NA COVID-19. "SKUTKI UBOCZNE TO PIKUŚ, KORZYŚCI SĄ DUŻO WIĘKSZE" [REPORTAŻ]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze