Reklama

20 nowych przypadków koronawirusa na Dolnym Śląsku

07/04/2020 19:14

We wtorkowy wieczór wojewoda dolnośląski poinformował o 20 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Kolejne testy jednej z przebywających na terenie województwa pacjentek okazały się natomiast negatywne.

Jak informuje biuro prasowe wojewody, nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Jeleniej Góry oraz powiatów: strzelińskiego, milickiego, średzkiego, kłodzkiego, wrocławskiego, wołowskiego oraz górowskiego.


W sumie na Dolnym Śląsku zakażonych koronawirusem jest już 527 osób.  


Na terenie województwa dolnośląskiego ponad 5035 osób zostało objętych kwarantanną lub izolacją, a ponad 1328 objęto nadzorem epidemiologicznym. 236 osób hospitalizowano ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19.

Reklama

Na Dolnym Śląsku jest też kobieta, której kolejne wyniki testu laboratoryjnego okazały się negatywne. Oznacza to, że zdrowa jest starsza pacjentka z grupy ryzyka.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości