Autostradową Obwodnicą Wrocławia - w zależności od odcinka - przejeżdża od 56,5 do 94,6 tysięcy samochodów na dobę. Po Mostach Krzywoustego jedzie ich tylko nieznacznie mniej. To wyniki najnowszych badań ruchu w mieście.
Między godziną 15 a 16 po Wrocławiu jeździ najwięcej aut - każdego dnia aż 70,5 tysiąca. Tylko nieco mniej - 68 tysięcy samochodów - przemierza miasto godzinę później, a 67,5 tysiąca - między 14 a 15. Poranny szczyt komunikacyjny przypada na godziny 7 - 8 (66,6 tys. aut) i 8-9 (67 tys.). To wnioski z badań ruchu przeprowadzonych na zlecenie wrocławskich urzędników. Auta były liczone w jednym czasie w 56 różnych punktach. Dzięki badaniom poznaliśmy też najbardziej ruchliwe miejsca we Wrocławiu.
Absolutnym liderem jest Autostradowa Obwodnica Wrocławia, którą - w zależności od odcinka - przejeżdża od 56,5 do 94,6 tysięcy samochodów na dobę, w tym od 49,5 do 84,5 tysiąca w ciągu dnia (między godz. 5 a 21). Największy ruch mamy między węzłami Wrocław Zachód (skrzyżowanie z drogą nr 347) i Wrocław Lotnisko (skrzyżowanie z ul. Graniczną). - Największe natężenie ruchu odnotowano w godzinach 7 - 8 (28 295 pojazdów) oraz 15 – 16 (29 342 pojazdy), co świadczyć może o tym, że AOW pełni nie tylko funkcję tranzytową w przejazdach przez Wrocław, ale służy także mieszkańcom w podróżach z i do pracy. W godzinach nocnych ruch maleje. Najmniejsze natężenie ruchu zmierzono w przedziale godzinowym 2 – 3 (3 094 pojazdów) - zauważają autorzy badania.
Liczba samochodów na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia
Ale tak ogromny ruch na obwodnicy wcale nie oznacza, że w samym mieście jest dużo luźniej! We Wrocławiu są punkty - i to nawet w samym centrum - przez które w ciągu dnia przejeżdża ponad 40 tysięcy samochodów. Rekord pobiły Mosty Krzywoustego, przez które w ciągu dnia jeździ w tę i z powrotem łącznie ponad 62 tysiące pojazdów.
Które miejsca we Wrocławiu są najbardziej ruchliwe? Kliknij tutaj i zobacz zestawienie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Za dużo samochodów, przede wszystkim spoza miasta. To ci wszyscy mieszkańcy wsi wokoło miasta codziennie paraliżują i degradują miasto. Brakuje Szybkiej Kolei Miejskiej!
Samochody są dla ludzi a ci chcą nimi jeździ więc zadaniem władzy jest spełnienie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa. Po to władza przez to społeczeństwo jest wybierana. A jak tobie nie podobają się samochody i cywilizacja to wypier.... w Bieszczady. Jak chcesz to mogę ci nieudaczniku pomóc kopniakami.
Do "wrocławianina" -> chłopcze ze wsi, podstawą komunikacji w mieście jest transport zbiorowy, ponieważ samochody to niewydolny środek transportu w obszarach miejskich. Samochody korkują miasto, blokują autobusy, degradują chodniki i zaśmiecają przestrzeń i powietrze. Samochody powinny się poruszać obwodnicami. W centrum miasta dominuje komunikacja zbiorowa i ruch pieszy. Czy to ci się podoba czy nie frustracie :) możesz sobie płakać ale tego nie zmienisz, możesz zostać po prostu na swojej wsi. Pozdrawiam :*
Czemu nie wspominacie o Alei Karkonoskiej? W każdych badaniach wygrywa jako najbardziej zatłoczony wjazd do miasta. Tam 70 000 dziennie było nawet gdy jeszcze była n-1 fala covid...
CHCEMY JEŹDZIĆ AUTAMI Przez sześć lat, od 2018 roku, liczba podroży samochodowych wzrosła z 440 do 556 tysięcy. Nieznacznie częściej korzystamy z komunikacji zbiorowej (3 proc.) i niechętnie przesiadamy się na rower (spadek o 2 proc.). Poznaliśmy wyniki Kompleksowego Badania Ruchu w 2024 roku. https://gazetawroclawska.pl/bez-auta-we-wroclawiu-ani-rusz-niechetnie-jezdzimy-rowerem-komunikacja-bez-zmian-znamy-wyniki-kompleksowego-badania-ruchu-2024/ar/c1p2-27053231
Płatny wjazd do miasta ...to trzeba zrobić.
Jestem za tym aby wszystkich anty-samochodowych aktywistów wyper..ć z Wrocławia na zbity bysk. Po co mają się męczyć w mieście skoro miasto ich męczy. Niech zamieszkają w lesie w szałasach z gałęzi.
A potem narzekasz, że stoisz w korkach:) żelazna logika. Nie ma działań antysamochodowych, tylko działania mające stworzyć sprawną alternatywę dla korków, czyli KZ, tak jak w każdym normalnym rozwiniętym mieście.
Ja to myślę, że jeździło by się lepiej gdyby w mieście było jeszcze kilka więcej przejazdów kolejowych, aha i jest STANIWCZO za mało sygnalizacji świetlnych, te co 5metrow nie wystarczają.
Za dużo samochodów, przede wszystkim spoza miasta. To ci wszyscy mieszkańcy wsi wokoło miasta codziennie paraliżują i degradują miasto. Brakuje Szybkiej Kolei Miejskiej!
Samochody są dla ludzi a ci chcą nimi jeździ więc zadaniem władzy jest spełnienie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa. Po to władza przez to społeczeństwo jest wybierana. A jak tobie nie podobają się samochody i cywilizacja to wypier.... w Bieszczady. Jak chcesz to mogę ci nieudaczniku pomóc kopniakami.
Do "wrocławianina" -> chłopcze ze wsi, podstawą komunikacji w mieście jest transport zbiorowy, ponieważ samochody to niewydolny środek transportu w obszarach miejskich. Samochody korkują miasto, blokują autobusy, degradują chodniki i zaśmiecają przestrzeń i powietrze. Samochody powinny się poruszać obwodnicami. W centrum miasta dominuje komunikacja zbiorowa i ruch pieszy. Czy to ci się podoba czy nie frustracie :) możesz sobie płakać ale tego nie zmienisz, możesz zostać po prostu na swojej wsi. Pozdrawiam :*