Kierowcy chcący skorzystać z odcinka autostrady A4 między węzłami Brzezimierz- Wrocław Wschód muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Na jezdni w kierunku Zgorzelca tworzy się kilkukilometrowy korek.
W niedzielę, 23 września, około godziny 15:37 zator wynosił tam ok. 8 kilometrów. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 20:00.
Przypominamy, że 13 września rozpoczęły się prace remontowe na autostradzie A4 i węźle Wrocław Wschód.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze