Reklama

Arkady Wrocławskie mają już prawie 10 lat!

01/03/2017 12:57

Wiosną 2007 roku oddane do użytku zostało Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie. Z okazji 10 urodzin właściciele galerii przygotowali dla swoich klientów kilka niespodzianek i zmian. Najbardziej zauważalne to nowe logo i slogan reklamowy.

Rok 2017 w Arkadach Wrocławskich to czas zmian, które przeprowadzane będą według skrupulatnie opracowanej strategii marketingowej. W pierwszej kolejności zmienione zostało logo oraz wprowadzono nowy slogan nawiązujące do pozytywnych emocji i wartości cenionych przez klientów.


Nowe logo Arkad Wrocławskich otwiera nową dekadę w historii Centrum. Logo przeszło ewolucję, a nie rewolucję, zostało unowocześnione i odświeżone. Dominujący pozostał kolor pomarańczowy, który kojarzy się z kreatywnością, szczęściem, lekkością i aktywnością.

Reklama

- Tworząc nowy znak Arkad Wrocławskich zależało nam, by związany był on z funkcjonalnym charakterem Centrum. Jest znakiem pozytywnych, codziennych doświadczeń wszystkich klientów – mówi Ewa Kalińska, właścicielka agencji reklamowej Brandera, w której powstało nowego logo.


Wraz z odświeżonym logo Arkady Wrocławskie mogą pochwalić się również nowym sloganem będącym nieodłączną częścią identyfikacji wizualnej Centrum. „Pozytywnie. Codziennie” to hasło, które mówi zarówno o pozytywnych wartościach dostarczanych klientom, jak i sposobie korzystania z usług Centrum.

Reklama

- W tym roku Arkady Wrocławskie obchodzą swoje 10 urodziny. Uznaliśmy, że to doskonały moment na odświeżenie naszego brandingu. Mamy nadzieję, że zarówno nowe logo, jak i slogan „Pozytywnie. Codziennie” przypadną do gustu naszym klientom i będą elementem łatwo rozpoznawalnym, a zarazem wyróżniającym nasze Centrum spośród innych. Premierę zmienionego logo zaplanowaliśmy na marzec, cały rebranding w Centrum skończy się w kwietniu – mówi Dorota Żmiejko, manager ds. Marketingu w firmie Arkady Wrocławskie SA.


Rozpoczęte w Arkadach Wrocławskich zmiany są wynikiem realizowania skrupulatnie opracowanej strategii marketingowej. - W tworzeniu strategii, którą poprzedziły badania marketingowe, braliśmy pod uwagę m.in.: potrzebę dostosowania się Arkad Wrocławskich do zmieniających się potrzeb i zachowań konsumentów oraz zmian na wrocławskim rynku centrów handlowych. W codziennych działaniach ma się to przede wszystkim przełożyć na odwiedzalność Centrum i budowanie lojalności klientów – dodaje Michał Pawlik, partner zarządzający w agencji strategiczno-kreatywnej MOOQ, która odpowiada za stworzenie strategii marketingowej Arkad Wrocławskich.

Reklama

Zmiany w identyfikacji wizualnej Arkad Wrocławskich to początek przemiany, która czeka Centrum. Jeszcze w tym roku przeprowadzona zostanie modernizacja wnętrz. Zmianie ulegnie również strona internetowa.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości