Spółka Tauron Dystrybucja, odpowiedzialna na dostawy prądu na terenie Wrocławia, poinformowała o awarii sieci energetycznej przy ul. Francuskiej.
Z powodu awarii sieci energetycznej prądu przy ulicy Francuskiej nie będzie w sumie przez siedem godzin. Do usterki doszło ok. godz. 5.30. Tauron obiecuje usunąć ją do godz. 12.30. Prądu nie ma pod adresami Francuska 19,21 i 22.
Reszta komunikatów na poniedziałek, 24 września, znajduje się tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze