W nocy z piątku na sobotę zamknięta zostanie ulica Gajowicka na wysokości numeru 199. Powodem utrudnień będą prace związane z usunięciem awarii sieci kanalizacyjnej.
Początek plac jest zaplanowany na noc z 4 na 5 lipca. Jezdnia w tym miejscu ma być całkowicie zamknięta do niedzielnego wieczora. Prace mają się skończyć dopiero około godz. 23:30.
Ruch samochodowy zostanie skierowany objazdem: wjazd w ulicę Gajowicką od ronda przy skrzyżowaniu ulic Racławickiej i Orlej będzie zamknięty. Objazd będzie prowadził ulicami Racławicką i Sokolą.
Autobusy komunikacji miejskiej również pojadą objazdem, zmiany dotyczą linii 126 i 133. Wprowadzony objazd dla autobusów, nie spowoduje ominięcia żadnego przystanku. W kierunku przeciwnym trasa ww. linii pozostanie bez zmian.
Ponadto przez cały weekend zakazane będzie parkowanie na ul. Sokolej (odcinek od Racławickiej do Gajowickiej).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze