W poniedziałek po godz. 12:00 doszło do awarii tramwaju na Podwalu w stronę Arkad Wrocławskich. Tramwaje i autobusy jechały objazdem.
Tramwaje linii 6, 7, 14 i 20 skierowano objazdem przez Sądową i Piłsudskiego. Autobusy linii 106, 148 i 149 jechały przez Piłsudskiego, pl. Legionów, Świdnicką i Kościuszki.
Ruch został już przywrócony. Tramwaje i autobusy wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze