MPWiK usuwa awarię na sieci wodociągowej, która w godzinach popołudniowych wystapiła na zachodzie miasta. Mieszkańcy czterech ulic muszą liczyć się z przerwami w dostawie wody.
Wody w kranach nie ma przy ulicy Górniczej (numery od 22 do 50) - tam awaria ma zostać usunięta do godziny 22:15. Z kolei przy Idzikowskiego (numery od 3 do 10 i od 14 do 24 parzyste), Sterowcowej (numery od 11 do 15 nieparzyste) i Szybowcowej (numery od 66 do 74 parzyste) sytuacja powinna wrócić do normy 30 minut po północy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze