Wrocławskie Inwestycje ogłosiły przetarg na przebudowę nawierzchni ulicy Berenta, znajdującej się na osiedlu Karłowice.
Remont ulicy Berenta na odcinku od ul. Boya-Żeleńskiego do al. Kasprowicza obiecał w swoim programie wyborczym prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk. Wrocławskie Inwestycje, miejska spółka zajmująca się gminnymi inwestycjami, ogłosiła właśnie przetarg na to zadanie.
Zamówienie obejmuje remont nawierzchni Berena, Przybyszewskiego i Kasprowicza, wraz z przejściem dla pieszych przez aleję, przebudowę skrzyżowań, chodników i miejsc postojowych, budowę przejść dla pieszych z oświetleniem oraz w pełni wyposażonych przystanków komunikacji miejskiej.
Miasto na oferty w przetargu czeka do 7 marca. Wykonawca będzie miał 10 miesięcy na wywiązanie się z umowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze