Reklama

Betonowy plac Nowy Targ wkrótce ma się zazielenić [ZDJĘCIA]

28/03/2017 15:49

Na wrocławskim placu Nowy Targ ruszyły już prace związane z zazielenieniem tego terenu. Podwrocławska firma Spes City za prawie ćwierć miliona złotych wykona roboty związane z obsadzeniem zielenią przeszklonych ścian wejścia do parkingu podziemnego, ustawi donice i przez najbliższe 2 lata będzie dbać o zasadzoną zieleń.

Przetarg na zazielenienie pl. Nowy Targ został rozstrzygnięty już w styczniu tego roku. Zadania wówczas chciała się podjąć tylko jedna firma, która zadeklarowała, że przystosuje teren do projektu wybranego przez miasto za 245,3 tys. złotych.


W ramach zadania spółka Spes City z podwrocławskiej miejscowości Wysoka ma wykonać instalację umożliwiającą zazielenienie i nawadnianie zieleni na północnych ścianach pawilonów wejściowych do parkingu podziemnego. Dodatkowo firma wewnątrz pawilonów ustawi donice oraz zasadzić w nich zieleń, którą będzie pielęgnować przez najbliższe 2 lata.

Reklama

Zgodnie z warunkami formalnymi zakończenie robót powinno zakończyć się jeszcze w połowie kwietnia.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości