Wróć do artykułu

Betonowy plac Nowy Targ wkrótce ma się zazielenić

28/03/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Na wrocławskim placu Nowy Targ ruszyły już prace związane z zazielenieniem tego terenu. Podwrocławska firma Spes City za prawie ćwierć miliona złotych wykona roboty związane z obsadzeniem zielenią przeszklonych ścian wejścia do parkingu podziemnego, ustawi donice i przez najbliższe 2 lata będzie dbać o zasadzoną zieleń.


Autor: Bartosz Senderek

Reklama
Najnowsze wiadomości