Gant Development zlecił spółce należącej do grupy Budopolu Wrocław, realizację III etapu osiedla przy ul. Opolskiej.
Za wybudowanie 130 mieszkań oraz miejsc parkingowych, wrocławska spółka otrzyma 17,8 mln zł.
Prace mają ruszyć w połowie maja.
- Cieszy nas to, że po trudnym roku 2009, w którym nie podpisaliśmy żadnego kontraktu, teraz podpisujemy już drugi i to w tak krótkim czasie. Nasz portfel zleceń na ten rok nie jest jeszcze pełny. W tej chwili prowadzimy negocjacje z kilkoma inwestorami. Jeden z nich wydaje się być bliski podpisania z nami umowy. Będziemy mieli pełne ręce roboty. Z pracami przy Opolskiej ruszymy zapewne w połowie maja br. Na realizację mamy 14 miesięcy – informuje Mirosław Motyka, prezes Budopolu-Wrocław.
Przypomnijmy, że Budopol poinformował przed kilkoma dniami o umowie z Gantem na 124 mln zł. W sumie z dwóch umów pozyska zatem 142 mln zł. To oznacza już podwojenie przychodów z zeszłego roku, w którym budowlana spółka miała 70 mln zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze