Reklama

Budopol buduje dla Ganta na Opolskiej

04/05/2010 00:00

Gant Development zlecił spółce należącej do grupy Budopolu Wrocław, realizację III etapu osiedla przy ul. Opolskiej.

Za wybudowanie 130 mieszkań oraz miejsc parkingowych, wrocławska spółka otrzyma 17,8 mln zł.


 


Prace mają ruszyć w połowie maja.


- Cieszy nas to, że po trudnym  roku 2009, w którym nie podpisaliśmy żadnego kontraktu, teraz podpisujemy  już drugi i to w tak krótkim czasie. Nasz portfel  zleceń na ten rok nie jest jeszcze pełny. W tej chwili prowadzimy negocjacje z kilkoma inwestorami. Jeden z nich wydaje się być bliski podpisania z nami umowy. Będziemy mieli pełne ręce roboty. Z pracami przy Opolskiej ruszymy zapewne w połowie maja br. Na realizację mamy 14 miesięcy – informuje Mirosław Motyka, prezes Budopolu-Wrocław.

Reklama

 


Przypomnijmy, że Budopol poinformował przed kilkoma dniami o umowie z Gantem na 124 mln zł. W sumie z dwóch umów pozyska zatem 142 mln zł. To oznacza już podwojenie przychodów z zeszłego roku, w którym budowlana spółka miała 70 mln zł.  

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości