Budowa węzła przy Borowskiej pełną parą ruszy dopiero 30 kwietnia. Takie informacje przekazał radnym Marek Czuryło, dyrektor wydziału transportu urzędu miasta. Tymczasem zgodnie z pierwszymi zapowiedziami budowa powinna już trwać.
Gdy Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłaszał przetarg na wykonanie węzła przesiadkowego przy ul. Borowskiej na Tarnogaj tramwaje miały nie dojeżdżać od połowy marca do lipca. Wyszło jednak inaczej:Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze