Reklama

Ćwierćfinałowy mecz wrocławskich siatkarek w telewizji. Impel zagra z Aluprofem w czwartek o godz. 20.30

24/03/2015 00:00

Czwartkowy mecz Impel Wrocław – BKS Aluprof Bielsko-Biała będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport, w związku z czym uległa zmianie godzina jego rozpoczęcia. Siatkarki obu drużyn wybiegną na boisko w Orbicie nie o godz. 18 (jak wcześniej planowano), a o godz. 20.30. Czas rozpoczęcia ewentualnego piątkowego pojedynku nie uległ zmianie (godz. 18).

Polsat oraz Profesjonalna Ligi Piłki Siatkowej, która zarządza rozgrywkami Orlen Ligi, o tym, że czwartkowe spotkanie będzie można zobaczyć w telewizji, zadecydowały w poniedziałek po południu. Godzina rozpoczęcia meczu została zmieniona i dostosowana do wymogów transmisji.


 

 


Przypomnijmy, że po porażce w Bielsku-Białej w pierwszym spotkaniu w sobotę, teraz wrocławianki potrzebują dwóch zwycięstw, by awansować do półfinału, do którego awansował już Chemik Police.


 


Od tego sezonu bowiem – po zwiększeniu ligi – pierwszą rundę play-off gra się tylko do dwóch zwycięstw. Najpierw jest mecz na boisku niżej rozstawionego zespołu, a potem drugi i ewentualnie trzeci u drużyny, która sezon zasadniczy zakończyła wyżej.

Reklama

 


Impel Wrocław potrzebuje wsparcia kibiców w decydujących meczach o awans do półfinału play-off Orlen Ligi. Siatkarki i trener Tore Aleksandersen mają nadzieję, że Orbita wypełni się do ostatniego miejsca.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości