Od 1 lipca we Wrocławiu działają trzy darmowe kąpieliska. Spółka Spartan oficjalnie uruchomiła kąpieliska przy Harcerskiej, Jeziorowej i Narzędziowej. W wyznaczonych godzinach na plażach będą dyżurować ratownicy, którzy zadbają o bezpieczną rekreację.
Po płatnych kąpieliskach: Morskie Oko, Glinianki i Kłokoczyce, we Wrocławiu otwarte zostały trzy darmowe kąpieliska.
Od 1 lipca wrocławianie mogą legalnie kąpać się w akwenach:
KRÓLEWIECKA - ul. Narzędziowa,
PAWŁOWICE - ul. Jeziorowa,
OPORÓW - ul. Harcerska.
Kąpieliska te są czynne codziennie od 9:00 do 19:00. Do końca wakacji na obiektach dyżury będą pełnić ratownicy, którzy zadbają o bezpieczeństwo w wodzie (na kąpielisku Królewiecka ratownicy nadzoruję tylko wyznaczony odcinek).
Wszystkie obiekty są wyposażone w niezbędne zaplecze m.in. toalety.
Od tego roku na terenie kąpieliska przy Harcerskiej działa też bar plenerowy, z kolei na kąpielisku przy Jeziorowej, wypoczywający mają do dyspozycji specjalne miejsca na grilla.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze